Naczynia i garnki Venice – najwyższa jakość gotowania – cena, opinie

Marka Venice cieszy się coraz większą aprobatą konsumentów. Z związku z tym postanowiliśmy zapytać Magdalenę Jaworską z firmy Venice, na czym polega fenomen popularności naczyń i garnków, które posiada ona w ofercie. Poniżej przedstawimy całą prawdę dotyczącą modnych w ostatnim czasie akcesoriów kuchennych. Jeśli zastanawiasz się nad ich wykonaniem, trwałością lub innymi parametrami to zachęcamy do zapoznania się z treścią niniejszego artykułu. Ujawniamy wszystkie fakty i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Coraz większa popularność garnków Venice

Garnki i inne naczynia Venice zyskują coraz większe zainteresowanie. Marka promuje się jako jakość płynąca z zastosowania dobrych materiałów, będąca jednocześnie projektem wykonanym z gustem, co w konsekwencji wiąże się z eleganckim wyglądem naczyń. Magdalena Jaworska z Venice przyznaje, że wyżej wymienione atrybuty naczyń zupełnie pokrywają się ze stanem faktycznym. Wspomina, że do stworzenia produktów marki używana jest najlepsza stal szlachetna, która zapewnia nie tylko doskonałą trwałość garnków i naczyń, która objawia się jako odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania, odbarwienia, wgniecenia, przypalenia czy też odkształcenia materiałów, ale także odbija się na fakcie pięknego wyglądu naczyń. W konsekwencji garnki mogą stanowić element dekoracyjny wystroju kuchennego i nie ma najmniejszej potrzeby chowania ich w szafach tuż po umyciu. „Są one same w sobie ozdobą, a więc wykorzystać tę właściwość.” – przyznaje Magdalena Jaworska z Venice.

Nasza rozmówczyni dodaje także, ze technologia zastosowana w garnkach Venice pozwala na o wiele zdrowsze gotowanie niż bywało to dotychczas. Jest tak dzięki temu, że posiadają one 9-warstwowe akutermiczne dno, które poprzez kumulowanie ciepła rozprowadza je po wewnętrznej części naczynia i w konsekwencji sprawia, że obróbka termiczna przebiega w sposób równomierny.

Dzięki temu użycie tłuszczu jest zmniejszone do absolutnego minimum, podobnie z resztą jak użycie wody w procesie takiego gotowania, a to sprawia, że Venice jest przyjazne nie tylko zdrowiu, ale także nienagannej sylwetce oraz możliwości oszczędzania energii.” – kontynuuje bohaterka wywiadu.

Garnki Venice Pearl Collection kontra tradycyjne gotowanie

Tradycyjne gotowanie sprawia, że spora część cennych składników odżywczych oraz mikroelementów zawartych w warzywach, mięsie lub w rybach przechodzi do wody, która na końcu jest wylewana. Efekt jest taki, że tracimy w ten sposób ogromny fragment witamin, które zawiera pokarm. Garnki Venice swoją popularność zawdzięczają także temu, że firma posiada w swojej ofercie handlowej także naczynia służące gotowaniu na parze. Magdalena Jaworka komentuje tę kwestię w sposób następujący: „Gotowanie na parze jest o tyle ciekawą techniką gotowania, że pozwala ona zatrzymanie niemal wszystkich cennych składników odżywczych, które znajdują się w produktach, które poddajemy obróbce termicznej. Dzięki temu możliwym jest zachowanie w jedzeniu maksymalnej ilości witamin oraz składników mineralnych. Wyklucza to także konieczność używania dodatkowego tłuszczu, a to sprawia, że gotowanie jest nieco bardziej fit niż w przypadku klasycznych jego form.” \

Redukcja kalorii dzięki garnkom Venice!

Marka Venice ma także zdrową odpowiedź na kwestie związane ze smażeniem. Otóż proponuje ona innowacyjną jego formę, która zupełnie eliminuje konieczność używania tłuszczu.

„Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii oraz nowoczesnej konstrukcji naczynia z kolekcji Venice Pearl umożliwiają przyrządzanie potraw bez konieczności wlewania do nich dodatkowych ilości tłuszczu. Jednocześnie smażenie n w naczyniach z tej serii nie powoduje utraty ani walorów smakowych, ani odżywczych z produktów poddawanych temu sposobowi obróbki termicznej.” – komentuje to zagadnienie nasza rozmówczyni.

Nowością na rynku z akcesoriami do dotowania jest także patelnia z funkcją rozmrażania no-frost, która sprawia, że gotowanie jest o wiele bardziej prostsze, a także przyjemne. Dzięki zastosowanej w niej technologii można pozwolić sobie na to by zapomnieć o wyciągnięciu zamrożonych produktów z lodówki na całą noc. Ponadto użytkowanie jej jest równie zdrowe i nie wpływa na jakość smaku czy też konsystencji obrabianych na niej produktów spożywczych.

Stal najwyższej jakości

Naczynia Venice są wykonane z jednego z najbardziej wytrzymałych i twardych rodzajów metalu – ze stali szlachetnej. Materiał ten jest w pełni odporny na wykruszanie się, tworzenie się wgnieceń lub obić, a także na pękanie, zarysowywanie się jego powierzchni, jak również powstawanie trudnych do usunięcia śladów po przypaleniach. Garnki naszej marki można z powodzeniem myć w zmywarce do naczyń, a ponadto nadają się one do użytkowania w każdej kuchni. Można je stosować na kuchenkach gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, a także płytkach ceramicznych, palnikach szklanych oraz halogenowych.” – wypowiada się Magdalena Jaworska, przedstawicielka firmy Venice.

Aspektem wartym poruszenia jest także fakt, że projektanci naczyń Venice, skupili się nie tylko na ich praktyczności. Wpletli oni w ich funkcjonalność także kwestie związane z ich piękną powierzchownością. W tym przypadku wystarczy rzucić okiem na to jak wygląda oferta firmy. Każde naczynie, które zostało wpuszczone do sprzedaży jest wykonane precyzyjnie i dokładnie. W każdym z projektów widać pełen profesjonalizm i dopracowanie w nawet najmniejszym szczególe. Estetyka płynąca z wykonania naczyń Venice jest godna podziwu. Zachowanie odpowiednich proporcji i harmonia barw, a to wszystko w połączeniu zupełnego umiaru i pełnej użyteczności jest prawdziwym hymnem dla minimalizmu, który został w ostatnich latach niezwykle doceniony przez konsumentów.

Uważaj na tanie podróbki w internecie!

Technologia zastosowana w naczyniach Venice niestety często spotyka się z próbami podrabiania. Nasza rozmówczyni przestrzega przed kupowaniem tanich odpowiedników, ponieważ ich jakość nijak się ma do rzeczywistego wykonania oryginalnych produktów.

„Warto zatem wiedzieć, że oryginalne garnki i naczynia Venice możliwe są do kupienia jedynie na pokazach. Te, które dostępne są w Internecie to niskiej klasy podróbki. Należy wystrzegać się oszczędzania w podobny sposób, ponieważ zwyczajnie mija się ono z celem. Cena w tym przyadku idzie w parze z wysoką jakością. Realna wartość produktów Venice to około 7 tysięcy złotych za ich komplet, który – jak zostało zaznaczone wcześniej – można kupić wyłącznie podczas pokazów.” – przestrzega klientów bohaterka wywiadu.

Producent naczyń Venice jest tak bardzo pewien jakości swoich produktów, że daje na nie 20 lat gwarancji. To najlepszy dowód na to, że rosnące zainteresowanie marką, której dotyczy artykuł, jest w pełni uzasadniona. Prawdą jest, że do ich stworzenia wykorzystano innowacyjną technologię, a pracowali nad tym najlepsi i najbardziej renomowani specjaliści. Wydatek, który ponosi się podczas kupna jest jednorazowy, ponieważ garnki Venice to dobra inwestycja na długie lata. To komfort płynący z czasu spędzonego w kuchni. W istocie, faktem jest, że Venice jest sowitym fenomenem w branży kulinarnej, a także to, że zasługuje w tej kwestii na wyróżnienie, ponieważ oferuje najwyższą jakość z dostępnych na rynku.

Cena oryginalnego kompletu garnków i naczyń Venice: 7 900 zł

Sprawdź opinie Klientów:

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.