Jak wybrać najlepszy wibrator na pierwsze eksperymenty? Wibrator DUREX – 1 numer na rynku!

Wiele kobiet marzy o posiadaniu własnego wibratora. Jednak mała część pań decyduje się na jego kupno. Główną przyczyną może być wstyd przed samym kupnem takiego urządzenia.

Współcześnie świat stoi otworem przed każdym i wybrane zakupy można zrobić anionowo przez Internet. To świetna możliwość na wybranie erotycznej zabawki, bez konieczności poszukiwania jej w sklepach oraz ujawniania jej innym osobom.

Świat zabawek erotycznych stale się rozwija i w różnych sklepach mamy możliwość wyboru przeróżnych urządzeń. Często nie wiemy, jaki gadżet byłby dla nas odpowiedni i czym powinniśmy się kierować. Nasz poradnik pozwoli Ci wybrać idealne urządzenie, które sprosta Twoim wymaganiom.

Wibrator to świetne urządzenie, które można wykorzystać do samodzielnej zabawy lub wspólnego aktu seksualnego. Chętnie korzystają z niego pary, które cenią sobie wyjątkowe przeżycia i lubią eksperymentować w sypialni.

Jeżeli zamierzasz kupić pierwszy wibrator powinnaś zastanowić się nad tym, co lubisz i pragniesz poznać. Dla kobiet, które jeszcze nigdy nie bawiły się tego typu urządzeniem najczęściej polecany jest wibrator Durex.

Na co zwrócić uwagę wybierając swój pierwszy wibrator?Salony firmowe

Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z porad ekspertów lub poszukiwaniu i przestudiowaniu informacji odnośnie wibratorów dostępnych na rynku. Źle dopasowany wibrator może sprawić, że przestaniesz go pożądać i całkowicie się zniechęcisz do tego typu zabawki. Idealny gadżet erotyczny musi być dopasowany do kształtu Twojej pochwy i nie powodować jej nadmiernego rozszerzenia. Dlatego na pierwszy eksperyment najlepiej wybierać urządzenia o niewielkiej wielkości i możliwości zmiany natężenia wibracji.

W sklepach z gadżetami erotycznymi znajdziesz między innymi wibratory waginalne, które bardzo przypominają męski narząd, łechtaczkowe pobudzające głównie łechtaczkę oraz wibratory typu króliczek stymulujące punkt G oraz Twój guziczek.

Wybierając swój pierwszy sprzęt postaw na sprawdzoną markę, która da Ci gwarancję bezpieczeństwa i oryginalności – wibrator Durex (https://www.bdsklep.pl/durex-play-intense-pure-fantasy-stylowy-wibrator).

Nie bierz pod uwagę ceny za urządzenie, nawet jeśli koszt będzie wyższy, a marka sprawdzona i polecana, to na pewno taki wybór Ci się opłaci! Dodatkowo zyskasz sprzęt na długi czas i będziesz mieć pewność, że dostarczy Tobie oczekiwane wrażenia!

Wibrator Durex – charakterystyka i zalety

Wybierając wibrator renomowanej marki masz pewność, że Twoje urządzenie będzie bezpieczne i sprawi Ci dużą przyjemność. Durex to marka znana na całym świecie, odznacza się wysoką jakością oferowanych produktów i posiada rzeszę zadowolonych oraz stale powracających klientów. Produkty Durex tworzone są z oczekiwanymi normami i spełniają wszystkie wymagane zasady bezpieczeństwa. Każde urządzenie lub produkt Durex posiada atesty i certyfikaty gwarantujące ich bezpieczne wykorzystywanie.

Wibrator Durex Play Intense Pure Fantasy to doskonałe urządzenie dla początkującej, jak również stale korzystającej z gadżetów erotycznych kobiety. Pierwszą zaletą wibratora jest jego idealny i stylowy kształt. Doskonale dopasowuje się do pochwy kobiety i pozwala na jej delikatną stymulację. Wibrator posiada jedną baterię typu AA i ma właściwości wodoodporne.

Durex wibrator oferuje możliwość sterowania natężeniem wibracji, dzięki temu każda kobieta może ustalić dowolne tempo. Grę wstępną rozpocząć na niskich obrotach, a podczas zwiększającego się podniecenia wzmocnić intensywność wibracji doprowadzając, aż do orgazmu.

Wibrator Durex to urządzenie ciche i dyskretne, którym bez zastanowienia będziesz mogła zabawić się nawet w miejscu dość publicznym. Dzięki niemu masz pewność, że nikt z pozostałych domowników nie usłyszy wibracji, a Ty osiągniesz szczyt w szybkim czasie. Wibrator pozwoli Ci poznać swoje ciało i potrzeby, każdego dnia uzyskasz możliwość sprawdzenia go na różnej intensywności i bez problemu dostosujesz tempo do swojego nastroju.

Ponad to wibrator Durex idealnie sprawdzi się w Twojej sypialni dzielonej z partnerem. Wzmocni pożądanie oraz pobudzi was oboje do bardziej fantazyjnych przeżyć. Pozwoli doświadczyć nowych i rozkosznych przeżyć. Za jego pomocą możesz spróbować pobudzić męskie narządy płciowe. W końcu faceci to wielbiciele seksu, a dodatkowa zabawka erotyczna na pewno sprawi im przyjemność.

Używanie i przechowywanie wibratora Durex

Durex Play Pure Fantasy wibrator należy uruchomić poprzez odkręcenie spodu i usunięcie przyklejonej folii izolującej baterie. Następnie trzeba ponownie zakręcić spód, aż do usłyszenie kliknięcia, wówczas wibrator jest gotowy do użycia. Na wibratorze umieszczony jest fioletowy pierścień, który uruchamia urządzenie i pozwala zwiększyć lub zmniejszyć natężenie wibracji. Podczas używania wibratora wykorzystać możesz do zabawy wybrany żel stymulujący Durex, który dodatkowo zapewnia odpowiednie nawilżenie i pobudza miejsca intymne.

Po zakończeniu używania wibratora należy przetrzeć urządzenie ściereczką nasączoną ciepłą wodą z mydłem. Przechowywać go należy suchych i nasłonecznionych miejscach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.