Jak korzystać z oferty STS 2019?

Pierwsze samodzielne kroki w obstawianiu zakładów bukmacherskich nigdy nie są łatwe. Mnóstwo spraw jest dla nas niejasnych oraz budzi nasze wątpliwości. Niedoświadczeni gracze często już od początku popełniają różne błędy, których łatwo uniknąć, kiedy posiadamy podstawową wiedzę. Wiele osób rozpoczynających przygodę z typowaniem, jak i również tych,  które grają już dłużej, kieruje się sympatią do określonej drużyny podczas obstawiania. Takie działanie zaburza logiczne kalkulacje, często nawet nie sprawdza się wtedy dokładnie informacji meczowych. Dlatego bardzo ważne podczas typowania jest zachowanie zimnej krwi.

Drugim błędem jest typowanie dużej ilości meczów na tym samym kuponie. Obstawiający chcą tym sposobem podnieść poziom wygranej. Musimy jednak pamiętać, że im więcej spotkań obstawiliśmy wspólnie tym bardziej spada prawdopodobieństwo wygranej. Istnieje dość spora szansa, że przynajmniej jeden mecz na takim kuponie pójdzie nie po naszej myśli. Zamiast tego można skorzystać z możliwości, jakie dają zakłady rozpisowe. Wtedy nawet gdy któryś z meczy skończy się inaczej niż zakładaliśmy, nie jesteśmy od razu skazani na porażkę.

Dlaczego warto wybrać ofertę STS 2019?

Obecnie mamy do wyboru różnych bukmacherów. Działają oni legalnie, a ich oferta jest bardzo atrakcyjna. Są to m.in. Fortuna, Totolotek, czy LVBet. Jednak jeśli porównamy wysokości kursów, często okazuje się, że to właśnie STS ma  najkorzystniejsze i najciekawsze oferty dla graczy. Dlatego przed wyborem konkretnego bukmachera powinniśmy przyjrzeć się również tej ofercie.

STS działa na terenie kraju od 1997 roku i jest największym legalnym bukmacherem. Oferta jest cały czas poszerzana i uzupełniana przez zakłady na wirtualne sporty oraz zakłady na żywo i inne udogodnienia. Rozbudowana strona oraz aplikacje znacznie ułatwiają korzystanie z usług online. Punkty przyjmowania zakładów bez problemu odnajdziemy w każdym większym mieście.

STS to również znaczący sponsor sportowy. Jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w grze w piłkę nożną. STS jest również założycielem fundacji, która zajmuje się wspieraniem polskiego sportu.

Jak obstawiać w STS?

Samo obstawianie, tak jak u innych bukmacherów jest dość proste. Wystarczy odnaleźć interesujący nas mecz oraz wytypować wynik. Wielu doświadczonych graczy nie typuje pierwszego lepszego spotkania, ale wyszukuje tzw. value bet. Te mecze charakteryzują się źle wytypowanym kursem. Jeśli uważamy, że wygrana danej drużyny jest niemal pewna, a bukmacherzy omyłkowo wystawili zbyt duży kurs, to mamy do czynienia z value bet. Jest to szansa na zarobienie dużych pieniędzy na danym spotkaniu.

Jeśli chodzi o rejestrację w STS to jest ona dość prosta i powinna zająć niewiele czasu. Konieczny jest skan dowodu osobistego, numer pesel oraz numer konta bankowego. Nie można zapomnieć o sprawdzaniu kodów promocyjnych, dzięki którym uzyskamy opłacalne warunki na start. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych nie powinniśmy mieć obaw, ponieważ STS należy do grona renomowanych bukmacherów, którzy respektują wszystkie prawne wymogi.

Jakie korzyści daje STS?

STS oferuje bonus powitalny (https://moj-kod-promocyjny.pl/) w postaci darmowego zakładu. Wystarczy wpisać odpowiedni kod, aby otrzymać 30 złotych na pierwsze typowanie. Ten bonus jest przyznawany krótko po zweryfikowaniu konta. Całą kwotę można rozłożyć nawet na kilka typów, a jest przewidziany na to czas 120 dni.

Oprócz tego STS oferuje jeszcze jeden bonus startowy 100%. Warunki są następujące:

  • obrotu można dokonywać przez 120 dni,
  • bonus jest obracany x3
  • do obrotu nie liczą się MaxiKombi oraz Hit Dnia, poza tym można uwzględniać wszystkie zakłady.

Inną promocją oferowaną przez STS jest akcja „Polubisz Poniedziałki”. STS stosuje zasadę nagradzania najbardziej aktywnych graczy co tydzień. Wybiera ich aż 1000 i przyznaje im kwoty w wysokości do 100 złotych. Te bonusy również należy obrócić 3x w zakładach przez okres 120 dni.

Bonusy na start to świetny sposób na przetestowanie bukmachera przed podjęciem decyzji co do dalszej współpracy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.