TOP 10 – najlepsze wyciskarki do soku – ranking

TOP 10 – najlepsze wyciskarki do soku – ranking
5 (100%) 8 votes

Świeżo wyciskane soki robią furorę wśród gwiazd i osób, które prowadzą zdrowy tryb życia. Są smaczne zdrowe i dostarczają do organizmu wszystkie witaminy i składniki odżywcze zawarte w owocach, w przeciwieństwie do pasteryzowanych soków, które możemy kupić w supermarketach.  Świeżo wyciskane są jednak drogie i nie każdego stać na to, by często je kupować. Dobrym rozwiązaniem jest więc zakup wyciskarki do soków. Na rynku jest ich jednak tak wiele, że trudno jest podjąć decyzję, która będzie najlepsza. Oto 10 wyciskarek do soków, na które powinieneś zwrócić uwagę.

  1. Sapir wyciskarka do soku

Jest to jedna z najprostszych w obsłudze wyciskarek. Dołączony jest do niej pojemnik na sok oraz sitko, w którym zbierać się będą pulpa i pestki. Plusem wyciskarki jest to, że możemy na nią liczyć nawet, gdy zabraknie prądu, gdyż sok wyciska się ręcznie. Ponadto produkt jest łatwy w czyszczeniu.


Wyciskarka Sapir

  1. LEXEN wyciskarka do soku

Firma LEXEN proponuje bardzo estetycznie wykonaną wyciskarkę. Jest ona prosta w użyciu, wzbogacona o szeroki wsad na owoce.  Posiada również solidne przyssawki, które sprawią, że podczas wyciskania maszynka nie będzie przesuwała nam się po blacie. Jej atutem jest również możliwość wyciskania soku z traw i kiełków.


Wyciskarka LEXEN

  1. PT Wyciskarka do soku

Wyciskarka jest wykonana z tworzywa sztucznego. Wyglądem przypomina kieliszek na jajko. Jest to typowa wyciskarka ręczna. Zajmuje niewiele miejsca, więc można ją łatwo schować. Charakteryzuje się, jednak estetycznym wyglądem w związku z tym można spokojnie postawić ją na półce i traktować jako element dekoracyjny.


PT wyciskarka do soku

  1. WESTMARK wyciskarka do soku z cytrusów

To niewielka i poręczna wyciskarka mechaniczna. Została wykonana ze stali nierdzewnej. Produkt nadaje się do mycia w zmywarce. Jest niezwykle prosta w użyciu – wystarczy wcisnąć ją w owoc i okręcać, by z lejkowatego otworu wyleciał pyszny i pożywny sok.


WESTMARK wyciskarka

  1. ODELO wyciskarka do soków

Jest to ręczna wyciskarka do soków, która została wykonana z żeliwa. Jest niezwykle prosta w obsłudze. Wystarczy przykręcić ją do stołu, podstawić naczynie pod kranik, włożyć owoc lub warzywo do otworu i zakręcić kilka razy drewnianą rączką. Produkt zawiera 3 sitka z różną grubością sitek, dzięki czemu nada się do wyciskania soków jak i robienia przetworów. Dodatkowym plusem wyciskarki jest fakt, że łatwo się ją myje.


ODELO wyciskarka do soku

  1. BARTSCHER wyciskarka do soków i blender

Główną zaletą tego produktu jest połączenie wyciskarki i blenera. Jego obudowa została wykonana ze stali szlachetnej. W zestawie znajduje się również nóż wykonany ze stali nierdzewnej przeznaczony do krojenia ogórków w plastry czy siekania marchewki. Plusem urządzenia jest to, ze aby napić się świeżego soku nie musimy kręcić korbką ani dociskać i obracać owocu. Wszystko robi za nas maszyna, wystarczy podłączyć ją do prądu i nacisnąć guzik.


BARTSCHER wyciskarka

  1. JUCEME wyciskarka do soków

Ciekawym rozwiązaniem w tej wyciskarce jest system tak zwanego samoprzepłukiwania. Oznacza to, że jeżeli chcemy przygotować najpierw sok z pomarańczy, a zaraz potem z marchwi, nie musimy rozbierać urządzenia na części pierwsze i myć każdej z nich pod kranem. Wystarczy wcisnąć odpowiedni guzik i urządzenie umyje się samo. Wyciskarka jest bardzo kompaktowa, na pewno nie zajmie dużo miejsca w twojej kuchni. Kolejną jej zaletą jest sito, które  umożliwia robienie sorbetów. Ponadto urządzenie pracuje bardzo cicho, więc sprawdzi się w domu, gdzie mieszkają małe dzieci.


JUCEME wyciskarka

  1. HENDI wyciskarka do soków wolnoobrotowa

Urządzenie nadaje się do przygotowywania soków, koktajli i przecierów. Można w niej wyciskać owoce miękkie jak i twarde, a nawet trawy i kiełki. Wyciskarka jest bardzo wydajna, świadczy o tym sucha pulpa, która pozostaje po wyciśnięciu owocu. Producent dołącza w zestawie dwa pojemniki, na pulpę i na sok oraz nylonową szczoteczkę z miękkim włosiem, która ułatwi czyszczenie urządzenia.


HENDI wyciskarka do soku

  1. BARTSCHER wyciskarka do soków Top Juicer

Aby wycisnąć sok Top Juicerem nie musimy wcześniej kroić owoców, to wszystko dzięki dużemu otworowi wsadowemu o średnicy 75 mm. Dodatkowo urządzenie posiada pojemnik na sok. Jest przystosowane do mycia w zmywarce. Jest bardzo wydajne i odznacza się niezwykle cichą pracą.


BARTSCHER Top Juicer

  1. Green Star Wyciskarka do soku

To prawdopodobnie najlepsze urządzenie do wyciskania soku, głównie ze względu na obecność dwóch wałów. Urządzenie charakteryzuje się trzystopniowym wyciskaniem soku, w związku z czym nie marnujemy ani grama owocu, po wyciśnięciu pozostaje sucha jak wiór pulpa. Urządzenie wzbogacone o czujnik bezpieczeństwa – nie zacznie ono pracy dopóki pokrywa nie zostanie dociśnięta. Do urządzenia dołączono także wkład homogenizujący, który pozwoli na wytworzenie różnego rodzaju past z orzechów czy jedzenia dla niemowląt. W zestawie znajdziemy także tackę, która uchroni blat przed zachlapaniem oraz pojemniki próżniowe.


GREEN STAR Wyciskarka do soku

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Więcej w Ciało, Kuchnia, Piękno
domowe sposoby na sucha skore
Poznaj sprawdzone domowe sposoby na suchą skórę

Zamknij