Innowacyjny odkurzacz piorący Clean King – nowy wymiar sprzątania! – cena, opinie

Na przestrzeni ostatnich miesięcy można zaobserwować, że zdecydowany prym na rynku sprzętów AGD wiedzie odkurzacz Clean King. Urządzenie to charakteryzuje się zastosowanymi w nim innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu technicznego. Odkurzacz tego rodzaju można zakupić jedynie podczas specjalnie organizowanych pokazów, na których są one prezentowane, a o ich możliwościach opowiadają specjaliści z tej dziedziny. Na wspomnianych pokazach można zadawać pytania oraz samodzielnie przetestować każdy z produktów. Oficjalnym dystrybutorem odkurzaczy Clean King na polskim rynku jest Firma Clavam. Z uwagi na rozprzestrzeniający się sukces wspomnianej firmy zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie wywiadu z osobą, która reprezentuje interesy tej firmy w Polsce. O szczegółach funkcjonowania marki, sekrecie jej sukcesu oraz popularności, a także o możliwościach odkurzaczy, które znajdują się w ich ofercie, opowie nam dziś pan Marek Pikuła.

Co składa się na sukces jaki odniosły odkurzacze Clean King?

”– Jedną z najważniejszych zalet, które można wymienić względem odkurzacza Clean King, jest z pewnością jego wielozadaniowość. Odkurzacz Clean King, oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest oczywiście odkurzanie, może także spełniać zadanie mopa, odświeżacza powietrza, a także jego nawilżacza. Omawiany produkt służy także niektórym czynnością, które związane z praniem. Mowa tutaj o praniu dywanów a także wykładzin. Odkurzacz Clean King świetnie poradzi sobie zarówno z wełnianymi dywanami jak i i akrylowymi, wiskozowi czy też bawełnianymi. Choć pranie dywanów to bardzo trudne zadanie to zastosowanie nowatorskich technologii w odkurzaczu Clean King sprawia, że jest ono bajecznie proste i trwa znacznie krócej niż dotychczas.” – Relacjonuje nasz rozmówca, pan Marek Pikuła, który reprezentuje interesy firmy Clavam na terenie naszego kraju.

odkurzacz clean king

Wielofunkcyjność odkurzaczy Clean King jednak znacznie bardziej rozległa. Dzięki pomocy tego urządzenia można odnowić fotele, kanapy, a nawet różnego rodzaju meble tapicerowane, które wypełniają powierzchnię twojego domostwa. Wszystko to zostało umożliwione dzięki szczotce do mycia, która została dołączona do całości zestawu z odkurzaczem. Na uwagę zasługuje także szczelinowa końcówka, w którą został wyposażony odkurzacz Clean King. Element ten sprawia, że dotarcie do nawet najgłębszych zakamarków nie stanowi już problemu. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że Clean King doskonale radzi sobie także z różnego rodzaju mokrymi plamami. Jego działanie w tym zakresie polega na wciągnięcie zawartości rozlanego płynu do pojemnika, którego przeznaczeniem jest gromadzenie brudów, a następnie przystąpienie do wyprania zabrudzonej powierzchni.

”– System piorący oraz odpowiednia końcówka może uczynić z odkurzacza Clean King urządzenie, które poradzi sobie z odświeżaniem pościeli oraz innych materiałów, które znajdują się na przestrzeni naszej sypialni. Firma Clavam przykłada bardzo dużą wagę do tego aby jej klienci czuli się w pełni bezpiecznie kupując urządzenia, które znajdują się w jej ofercie. Z tego też powodu wszystkie sprzęty, w tym również odkurzacz Clean King, zostały objęte okresem gwarancji, który trwa aż trzy lata. Jest to rodzaj zabezpieczenia dla każdej osoby, która decyduje się na kupno sprzętu.” – Tłumaczy bohater dzisiejszego artykułu, pan Marek Pikuła.

Należy jednak pamiętać, że Firma Clavam nie jest producentem odkurzaczy Clean King, a jedynie uczestniczy w procesie ich dystrybucji na polskim rynku sprzętów gospodarstwa domowego.
Sprzedaż pokazowa, czyli o co z nią tak naprawdę chodzi?

Uznaliśmy, że warto zapytać naszego rozmówcę także o to, w jaki sposób przebiega proces sprzedaży sprzętów, które znajdują się w ofercie marki Clavam. Wiadomym jest, że firma prowadzi pokazowy tryb sprzedaży. Jednak chcielibyśmy, aby pojęcie to zostało rozwinięte w maksymalny sposób. Wiadomym jest, że sprzedaż pokazowa ma taką samą liczbę osób, które są zachwycone tego rodzaju praktykami, jak również takich, które uważają że sprzedaż pokazowa nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jakie zdanie na ten temat ma nasz rozmówca?

odkurzacz clean king

”– Nasza Firma zajmuje się prowadzeniem sprzedaży pokazowej. Takie rozwiązanie ma bardzo długą listę zalet. Przedstawiciele, którzy reprezentują nas w trakcie trwania wspomnianych pokazów, mają okazję poznać klientów osobiście, co umożliwia na przedstawienie możliwości produktów, które znajdują się w naszej ofercie. Jako marce zależy nam na wchodzeniu w bezpośrednią relację z konsumentami, a sprzedaż pokazowa stwarza idealne ku temu warunki. Podczas organizowanych przez naszą firmę pokazów, klienci mają okazję zapytać o wszystkie szczegóły związane z funkcjonowaniem sprzętów, jak również samodzielnie przetestować każdy z nich. Jest to rozwiązanie o wiele lepsze od prowadzenia kampanii sprzedażowych za pośrednictwem Internetu, gdzie klienci tak naprawdę widzą sprzęt jedynie na zdjęciach, a nie mogą go dotknąć w realny sposób.”– Tłumaczy Pan Marek Pikuła z firmy Clavam.

Choć argumenty te brzmią bardzo przekonująco, to jednak grono osób, które uważają sprzedaż pokazowym za niewłaściwe działanie wciąż pozostaje liczne. Skąd takie negatywne nastawienie? Pan Marek Piguła odniosło już się do tego pytania w sposób, który następuje:

”– Od czas do czasu zdarza się, że naszej firmie stawiane są zarzuty niewłaściwych praktyk sprzedaży. Zazwyczaj są one jednak wynikiem nieporozumień, a także konsekwencją działań konkurencyjnych firm, które wpływają mną negatywny wizerunek naszej marki. Bardzo często zdarza się, że konkurencyjne firmy produkujące sprzęty AGD starają się wzbogacić na sukcesie naszej firmy i organizują pokazy, która do złudzenia przypominają te oryginalne. No tego rodzaju pokazach prezentowane są urządzenia, które również mają przypominać urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie, jednak zwykle ich jakość jest nieporównywalna do oryginałów. Podobnie jest z urządzeniami, które można dostać w ofertach internetowych. Bywają one tańsze, jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Konsumenci którzy zdecydowali się na zakup takich sprzętów lub kupili je podczas fałszywych pokazów rzeczywiście mogą być niezadowoleni z efektów pracy zakupionych urządzeń. Dlatego też za wszelką cenę przed kupnem urządzeń należy zapoznać się z faktem czy pochodzą one z markowego źródła.”– Tłumaczy nam nasz rozmówca.
No to zwrócić szczególną uwagę kupując odkurzacz Clean King?

Nietrudno zauważyć, że sukces marki Clavam wzbudza zainteresowanie nie tylko klientów, ale także konkurencji, która negatywnie wpływa na wizerunek firmy. Na co zatem zwrócić szczególną uwagę chcąc zakupić odkurzacz Clean King? W jaki sposób nie dać się oszukać? Na te, a także na inne pytania z tym związane odpowiada nam dziś pan Marek Pikuła, który reprezentuje interesy firmy Clavam na terenie naszego kraju.

”– Jak już zostało wspomniane wcześniej, nietrudno paść ofiarą oszustwa chcąc zakupić odkurzacz marki Clean King. Przed jego kupnem należy upewnić się, że pochodzi on z oryginalnego źródła od renomowanego sprzedawcy. W tym celu należy upewnić się, że pokaz, w którym uczestniczymy jest autoryzowany. Należy także wiedzieć, że odkurzacz Clean King w swojej regularnej cenie kosztuje 6900 zł. Oferty sprzedaży tego odkurzacza w niższej cenie zazwyczaj proponują podróbki, z których trudno byłoby być zadowolonym. Za sprzęt dobrej jakości trzeba zapłacić. Jednak warto wiedzieć że odkurzacz Clean King to zakup, który może służyć przez wiele lat, nawet dla kilku pokoleń. Ponadto kupno odkurzacza autoryzowanym miejscu niesie także plus w postaci trzyletniej gwarancji, którą objęte są te urządzenia.” – Dodaje pan Marek Pikuła.
Nasz rozmówca zdołał przekonać nas do faktu, że Firma Clavam dba o dobro swoich klientów i proponuję im jedynie takie urządzenia, które są najwyższej jakości i z pewnością spełnią ich oczekiwania. Zostaliśmy także uświadomieni w kwestii tego, że przed zakupem odkurzacza Clean King oraz innych sprzętów z oferty firmy Clavam należy upewnić się że pochodzą one z oryginalnego źródła. Polityka firmy Clavam jest godna podziwu i uważamy, że wiele innych przedsiębiorstw mogłoby się bardzo dużo od niej nauczyć. Chodzi tutaj przede wszystkim o podejście do klienta oraz o to, że pokazy podczas których prezentują oni sprzęty posiadane w swoim asortymencie umożliwiają rzeczywistą ocenę tychże urządzeń.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.