Pokazy firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) – doskonałą okazją na zakup markowego sprzętu!

Pokazy firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) – doskonałą okazją na zakup markowego sprzętu!
5 (100%) 1 vote

Pokazy i prezentacje artykułów gospodarstwa domowego zyskują ostatnimi czasy bardzo dużą popularność. Firmy organizujące objazdowe spotkania kuszą świetnymi cenami, ciekawymi konkursami oraz sporymi bonusami. Czy jednak tego rodzaju spółkom można zaufać? W jaki sposób odbywa się ich sprzedaż? Co ciekawego mają do zaoferowania najlepsi przedsiębiorcy z omawianej branży?

Aby odpowiedzieć na wszystkie powyższe pytania, zaprosiliśmy do wywiadu pana Cezarego Kozłowskiego. Jest on doświadczonym specjalistą do spraw sprzedaży, a tym samym przedstawicielem firmy Clavam Sp. z o.o.. Specjalizuje się ona w pokazach, prezentacjach oraz objazdowej sprzedaży akcesoriów użytku domowego różnych firm. Niniejszy artykuł składa się w głównej mierze z wypowiedzi pana Cezarego.

Oferta firmy Clavam Sp. z o.o.

Aby mieć pełniejszy obraz działalności firmy Clavam Sp. z o.o., poprosiliśmy pana Cezarego, aby przybliżył nam ofertę spółki. W odpowiedzi usłyszeliśmy:

– „Zajmujemy się sprzedażą przeróżnych akcesoriów oraz urządzeń przydatnych w gospodarstwie domowym. Niemniej jednak w naszej ofercie, obecnie znajdują się trzy poniższe produkty:

  • maty BodyShape marki Casada
  • naczynia kuchenne marki Venice
  • odkurzacze marki Ambasador

Wszystkie trzy cieszą się wspaniałymi opiniami, a co więcej, są dostępne w rewelacyjnych cenach.”

Pan Cezary Kozłowski z firmy Clavam Sp. z o.o. opowiedział nam znacznie więcej o każdym z oferowanych produktów. Ten fragment jego wypowiedzi przedstawiamy Państwu w dalszej części niniejszego artykułu. Najpierw jednak dowiemy się nieco więcej na temat samej firmy Clavam Sp. z o.o..

Clavam Sp. z o.o. – jakość, uczciwość i dbałość o klienta

Zapytaliśmy pana Cezarego o więcej szczegółów związanych z marką Clavam Sp. z o.o.. Czy jest ona w jakikolwiek sposób powiązana ze sprzedawanymi produktami? Czy ma ona wpływ na oferowane ceny? Jakie opinie ma firma Clavam Sp. z o.o.?

– „Clavam Sp. z o.o. – zaczął pan Cezary – to marka pośrednicząca. Absolutnie nie jesteśmy producentami akcesoriów, które sprzedajemy. Tak czy inaczej, wszystko odbywa się w ścisłej współpracy z markami, które są faktycznymi producentami towaru z naszej oferty. Dzięki temu, że produkty Ambasador, Venice oraz Casada sprzedajemy na dużą skalę, właściciele tych marek pozwalają nam na ogromne obniżki cen.”


Niestety dość często słyszy się sporo negatywnych opinii na temat firm zajmujących się sprzedażą podczas pokazów oraz prezentacji. Mówi się, że rozprowadzane w ten sposób produkty są wątpliwej jakości, nieoryginalne lub oferowane po zawyżonych cenach. Jak do powyższych zarzutów odniesie się pan Cezary Kozłowski z Clavam Sp. z o.o.?

– „Zarówno w Internecie, jak i w przekazach ustnych krążą negatywne opinie na temat sprzedaży w oparciu o spotkania i pokazy. Niestety, niektóre z nich odnoszą się także do naszej firmy.”

Zapytany o powody takiego stanu rzeczy, pan Cezary Kozłowski mówi:

– „Niestety na rynku pojawiło się wielu oszustów. Działają oni nie tylko w Internecie, lecz również w świecie rzeczywistym. Podchodzą do tematu ze sprytem i zimną krwią, o czym świadczy fakt, iż atakują firmy o najlepszej reputacji. Oczywiście nie jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem, którego imię jest bezustannie szargane. Oszuści podszywają się pod naszą firmę i sprzedają różne produkty przedstawiając się jako marka Clavam Sp. z o.o.. Jest to działanie szkodliwe dla naszej opinii, gdyż zazwyczaj posiadają oni w swojej ofercie produkty nieoryginalne oraz wątpliwej jakości.”

Poprosiliśmy pana Cezarego, by opowiedział nam, jak można się strzec przed oszustwami. Przedstawiciel Clavam Sp. z o.o. wyjaśnił nam:

– „Oszuści działający na polskim rynku są nieprofesjonalni. To ich główna cecha charakterystyczna. Uciekają się oni także do działań na pograniczu prawa. Co więcej, oszuści sprzedają swoje podrobione produkty po niewiarogodnie niskich cenach. Bardzo łatwo jest odróżnić ich od naszych kompetentnych oraz reprezentatywnych przedstawicieli.”

Pan Cezary podkreślił także fakt, iż nie brakuje pozytywnych opinii na temat firmy Clavam Sp. z o.o.:

– „Mamy całe rzesze zadowolonych klientów. Oferowane przez nas produkty to prawdziwy synonim jakości. Poza tym traktujemy swoich klientów bardzo poważnie. Zamówione przez nich towary dostarczamy na czas oraz szybko realizujemy ewentualne reklamacje. Co więcej, akcesoria oraz urządzenia użytku domowego sprzedajemy po możliwie najniższych cenach.”

Oferta Clavam Sp. z o.o. w szczegółach

Poprosiliśmy Pana Cezarego, aby przybliżył nam ofertę firmy Clavam Sp. z o.o.. Tak jak wspomniano we wstępie niniejszego artykułu, Clavam Sp. z o.o. zajmuje się obecnie sprzedażą trzech produktów:

  • mat BodyShape marki Casada
  • naczyń kuchenne marki Venice
  • odkurzaczy marki Ambasador

Poprosiliśmy pana Cezarego z Clavam Sp. z o.o., aby opowiedział krótko o każdej z nich.

Maty Casada BodyShape

Głos znów zabiera pan Cezary:

– „Jak donosi sam producent, mata BodyShape jest matą wibracyjną. Wykonuje ona delikatny masaż w wybranym przez użytkownika miejscu ciała. Mata wibracyjna BodyShape jest wyposażona 10 pól wibracyjnych, podzielonych na 5 stref wibracji. Co więcej, urządzenie posiada opcję ogrzewania. Mata została także wyposażona w kilka inteligentnych programów, które znacznie urozmaicają masaż. Całość można sterować za pomocą pilota. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba wstawać z maty, aby zmienić ustawienia.”

Po chwili pan Cezary Kozłowski dodaje:

– „Mata Casada BodyShape jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. Bez względu na to czy potrzebujesz relaksu, czy może leczniczego masażu, z pewnością będziesz zadowolony. Maty Casada cieszą się genialnymi opiniami wśród użytkowników. Sam jej używam i mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu.”

Naczynia kuchenne marki Venice

Pan Cezary Kozłowski zachęcił nas także do akcesoriów kuchennych marki Venice.

– „Jedną z najlepszych marek z jaką kiedykolwiek przyszło mi współpracować, jest Venice. Firma ta produkuje najwyższej jakości garnki, patelnie oraz inne akcesoria kuchenne. Venice posiada w swej ofercie naczynia, które umożliwiają zdrowe i smaczne gotowanie. Są one ładne, trwałe, a także wyposażone w nowatorskie rozwiązania. Dla przykładu, w oferowanym przez nas zestawie Venice znajdziecie Państwo patelnię, która umożliwia smażenie bez dodatku oleju. Ponadto garnki są do siebie dopasowane, dzięki czemu można ułożyć je w formie wierzy i przygotowywać na parze złożone i bardzo zdrowe dania. Wyjątkowo dobre opinie skłoniły również mnie do zakupienia sobie zestawu naczyń kuchennych Venice”.

Odkurzacze marki Ambasador

Poprosiliśmy Pana Cezarego, by powiedział co nieco na temat odkurzaczy Ambasador.

– „Odkurzacze Ambasador to niezwykłe urządzenia. Tak naprawdę posiadają one trzy funkcje. Oprócz zwykłego odkurzania urządzenie marki Ambasador umożliwia także czyszczenie podłóg drewnianych, paneli, parkietów lub linoleum. Poza tym oferowany przez nas odkurzacz pozwala na pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerek. Któż z nas nie chciałby posiadać tak wielofunkcyjnego urządzenia w swoim domu? Obecnie pracujemy nad tym, aby poddać odkurzacze ambasador sporym obniżkom. Jeśli chcecie Państwo z nich skorzystać, prosimy o kontakt naszymi przedstawicielami.”

Podsumowanie

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Cezaremu Kozłowskiemu, że zechciał podzielić się z nami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Poprosił on jednak, abyśmy zakończyli ten wywiad jeszcze jednym słowem przestrogi z jego strony:

– „Pięknie dziękują za możliwość tak przyjemnej rozmowy. Korzystając z okazji, pragnę jeszcze raz przestrzec przed wszelkiego rodzaju oszustami oraz osobami podszywającymi się pod naszą firmę. Bardzo proszę Państwo o ostrożność i tym samym zapraszam do korzystania z naszych oficjalnych spotkań. Pozdrawiam!”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Więcej w Zdrowie
Obrzezanie – kontrowersyjny zabieg. Obrzezanie a higiena i sprawność seksualna.

Zamknij