Hiszpańska mucha – znany i skuteczny afrodyzjak

Hiszpańska mucha – znany i skuteczny afrodyzjak
5 (100%) 4 votes

Każdy mężczyzna chociaż raz spotkał się w swoim życiu z sytuacją, gdy miał ochotę poszaleć wraz ze swoją partnerką w łóżku – podczas gdy ta nie miała na to ochoty. Nic w tym dziwnego, kobietom o wiele trudniej jest osiągnąć gotowość i chęć do stosunku, a na pewno trwa to dłużej niż w przypadku mężczyzn. To zupełnie naturalna kolej rzeczy, podczas gdy mężczyzna gotowy jest do zbliżenia i o wiele trudniej jest mu ostudzić podniecenie bez rozładowania – kobieta powoli pożądanie roznieca i może też powoli je w sobie wyciszyć. Co zatem radzić parom na udany, pełen namiętności wieczór? Odpowiedź być może znajdziecie właśnie w tym artykule, poświęconym znanemu dosyć dobrze afrodyzjakowi jakim jest hiszpańska mucha.

Historia afrodyzjaku

Hiszpańska mucha to specyfik znany już od starożytności. Już wówczas cieszył się niesamowicie dużą popularnością, gdyż ledwie kilka kropel mogło wzniecić namiętność w kochankach. Nawet obecnie jest to ceniona substancja, nie tylko stosowana do pobudzenia apetytu seksualnego, ale także w medycynie naturalnej i ludowej.

Jakie jest pochodzenie afrodyzjaku? Hiszpańska mucha jest tak naprawdę potoczną nazwą pewnego rodzaju chrząszcza, który występuje w całej Europie Południowej oraz Środkowej. Z tego wynika oczywiście, że spotkać go możemy także u nas, w Polsce. Jego prawdziwa nazwa brzmi jednak inaczej, bo pryszczel lekarski. Jest to owad, który posiada pewną substancję, w której skład wchodzi kantarydyna – substancja silnie podrażniająca. W sytuacjach zagrożenia chrząszcz wydziela wspomniany płyn, który jest szkodliwy dla narządów wewnętrznych człowieka, jak również dla narządów płciowych.

Problemem okazuje się fakt, że dawka substancji wydzielanej przez żuka, która jest lecznicza – niewiele różni się od dawki, która okaże się dla człowieka szkodliwa i może mu zaszkodzić, nawet w dosyć znacznym stopniu. Z tego właśnie powodu stosowanie prawdziwej hiszpańskiej muchy niesie ze sobą dosyć duże ryzyko, szczególnie gdy jest stosowana bez większej rozwagi.

Czy to bezpieczne?

Widząc powyższe informacje, wiele osób zapewne zacznie się zastanawiać czy stosowanie hiszpańskiej muchy jest bezpieczne. Nikt przecież nie chce zaszkodzić własnemu zdrowiu w najmniejszym stopniu. W tym jednak wypadku nie ma się czego bać – współcześnie znana i używana wersja tego afrodyzjaku ma zupełnie inny skład. Stanowi ją bezpieczna dla organizmu mieszanka kapsaicyny (którą można znaleźć również w papryczce chilli) i pobudzających ziół. Są to naturalne składniki, pozbawione chemii i nie stanowiące żadnej szkodliwości o ile znacznie nie przekroczy się zalecanej dawki.

Trzeba jednak pamiętać również o tym, że nie jest to substancja, którą należałoby stosować w codziennym użytku. Owszem, stanowi świetne urozmaicenie, ale przesadne korzystanie z każdej substancji, nawet nieszkodliwej i naturalnego pochodzenia niesie ze sobą jakieś następstwa. Przedawkować można wszystko, jest to jak wiadomo niekorzystne i powinno się tego wystrzegać.

Jak zatem działa?

Jest to substancja silnie pobudzająca, która według opinii działa na większość ludzi. Znacznie podkręca poziom libido, co sprawia, że panie przestają być takie chłodne. Stosunek staje się dużo bardziej intensywny, dłuższy i namiętny. Mówi się, że przeżycie orgazmu po zastosowaniu hiszpańskiej muchy jest zupełnie nowym doznaniem. Orgazm staje się mocniejszy i trwa dłużej niż normalnie. Jest to wspaniały sposób na rozpalenie płomiennego uczucia i spędzenie upojnej nocy we dwoje.

Jak dawkować?

Hiszpańska mucha to afrodyzjak sprzedawany zwykle pod postacią bezwonnego i bezbarwnego płynu o różnych stężeniach. Nie ma powodu zatem, by obawiać się, że smak nie przypadnie nam do gustu, czy też sprawi, że napój, w którym go podamy przestanie nam smakować. Istotna kwestia to taka, że im wyższe stężenie, tym substancja zadziała lepiej. Warto od razu kupić afrodyzjak z wyższej półki cenowej, aby efekt był zadowalający i nie zniechęcił.

Dawkowanie jest w tej kwestii bardzo ważnym elementem. Aby specyfik zadziałał, należy zastosować się do wyznaczonej dawki na opakowaniu, będzie ona inna w zależności stężenia produktu, ale zwykle jest to kilka kropel. Mniejsza dawka nie zadziała, a wyższa może zadziałać wręcz przeciwnie do zamierzonych efektów. Dlatego trzymanie się zalecanej ilości jest takie ważne.

Odpowiednio odmierzoną dawkę dodajemy najlepiej do wody, lub też innego rodzaju zimnego napoju. Nie może być to jednak w żadnym razie napój alkoholowy! Musimy też zapomnieć o wykorzystaniu gorącego czy nawet ciepłego napoju, jak na przykład herbata. Czemu? Wysoka temperatura najzwyczajniej w świecie odbiera niezwykłe właściwości specyfiku.

Kto odczuje efekt po zażyciu?

Hiszpańska mucha z powodzeniem działa zarówno na mężczyzn, jak i kobiety. Jednak mówi się, że to kobiety częściej odczuwają efekty po zażyciu afrodyzjaku. Stąd wniosek, że to panie mogą odczuć większe korzyści. Specyfik nie tylko rozpala namiętność i chęć na seks, ale również podczas samego stosunku zwiększa doznania i zwiększa możliwości, tym samym przedłużając chwile uniesienia.

Według wielu osób i przeprowadzonych badań, hiszpańska mucha to jeden z najlepszych afrodyzjaków, które naprawdę działają. Trzeba jednak pamiętać, że to jedynie afrodyzjak. Nie sprawdzi się w przypadku mężczyzn, którzy mają problemy z potencją, jeśli chodzi o różnego rodzaju zaburzenia organiczne. Nie da efektów również wtedy, gdy osoba nie będzie miała najmniejszej ochoty na seks. To coś w rodzaju sugestii – musi zostać dobrze odebrana, aby zadziałać jak trzeba.

Kiedy zadziała najlepiej? Kiedy para będzie chętna i otwarta na różnego rodzaju eksperymenty i nowe doznania w łóżku. Wbrew pozorom rozpalać może podobnie do seksownej bielizny wprowadzonej w sypialni, wszystko zależy od odbioru. Nie zobaczymy wyśnionego efektu podając ten specyfik osobie, która zupełnie się tego nie spodziewa i sytuacja na to nie wskazuje. Łatwo pomylić narastające pożądanie z czymś innym, jeśli nie wie się czym zostało wywołane. Dlatego pamiętajmy – wystarczy podejść do tego jak nowej, intrygującej zabawy i dać się ponieść, wtedy nie tylko afrodyzjak, ale i nasza psychika zapewnią nam niezapomniane doznania.

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Więcej w Seks
Feromony – czym są i w jaki sposób działają?

Zamknij