Sposoby na powiększenie piersi

Sposoby na powiększenie piersi
5 (100%) 2 votes

Wiele kobiet ze skromnym biustem czuję się gorsza, martwi się nim oraz ma z tego powodu duże kompleksy. Niesłusznie. Chociaż często słyszymy „małe jest piękne”, jeśli marzymy o większym, jędrnym i pięknym biuście warto poszukać sposobów aby osiągnąć swoje idealne cele. Powiększenie piersi kojarzy nam się głównie z operacją plastyczną, jednak nie jest to jedyny sposób aby spełnić to pragnienie. Możemy zarówno spróbować naturalnych sposobów powiększenia piersi, jak i skorzystać z preparatów dostępnych w aptekach czy sklepach erotycznych dostępnych w formie suplementów diety.

Oczywiście warto pamiętać, że organizm każdej kobiety jest inny, dlatego na jednych podziałają metody a na innych te same absolutnie nie wpłyną. Z tego powodu powinniśmy testować różne metody i obserwować własny organizm. Aby naturalne sposoby odniosły sukces należy też pamiętać, że muszą być stosowane konsekwentnie i regularnie przez dłuższy okres czasu.

Masaż piersi

Jest to znany i stosowany od dawna przez kobiety sposób aby piersi nie tylko wydawały się większe, ale również jędrniejsze a ich kształt był pełniejszy. Masaż piersi zawiera szereg atrakcyjnych zalet, dla których zaczniemy się uczyć w jaki sposób prawidłowo masować nasze piersi lub zaczniemy odwiedzać salony masażu.

Przede wszystkim jest to niezwykle zdrowe, regularne masowanie piersi nie tylko sprowokuje ich porost, ujędrni, ale również może ustrzec lub zaalarmować przed rakiem. Kobiety powinny regularnie sprawdzać czy na ich piersiach nie pojawiają się guzki, zgrubienia lub nie zmienia się ich kształt, wczesne wykrycie zmian nowotworowych może pozwolić nam wyleczyć się oraz zminimalizować straty w organizmie. Z tego powodu wielu lekarzy poleca masaże piersi oraz regularną ich kontrolę.

Dieta bogata w estrogen oraz przeciwutleniacze

Estrogenem nazywamy zestaw żeńskich hormonów odgrywających bardzo dużą rolę w rozmnażaniu oraz odpowiadającym za niektóre funkcje układu rozrodczego, prawidłowy rozwój kobiety oraz ma istotny wpływ na kobiece libido.

Zbyt mała ilość estrogenu w organizmie i zbyt duża ilość męskich hormonów może zaburzać gospodarkę emocjonalno-fizyczną kobiety. Odpowiada również między innymi za rozwój oraz porost piersi, dlatego jeśli zależy nam na odpowiednim stanie zdrowia oraz zwiększeniu rozmiaru naszych piersi – należy pamiętać o spożywaniu pokarmów zawierających estrogen.

Należy jednak pamiętać – aby równowaga hormonalna w naszym organizmie nie została zaburzona nie powinniśmy zbyt gwałtownie zmieniać naszej diety bez porozumienia z lekarzem, ponieważ zarówno nadmiar jak i niedobór tego hormonu może mieć bardzo szkodliwy wpływ na organizm.

Równie ważne jest spożywanie produktów zawierających przeciwutleniacze, które nie tylko zapobiegają starzeniu się skóry, ale również ujędrniają ją dzięki czemu odpowiednim dbaniem o dietę możemy również osiągnąć piękne, jędrne i większe piersi.

W tym celu powinniśmy spożywać ryby, owoce morza, białko zwierzęce oraz produkty zawierające soję – takie jak mleczko sojowe czy serek tofu.  Za produkty prowokujące produkcję estrogenu uznaje się: fasolę, nasiona lnu, produkty mleczne, w niewielkich ilościach piwo, produkty pszeniczne, mleczne, kiełki roślin, brokuły, kalafior oraz orzechy.

Zadbaj o dostarczenie organizmowi witamin

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że niedobory witamin mogą być również przyczyną niewielkich piersi. Odpowiednia ilość witamin w organizmie wpływa na kondycje całego ciała, w tym porost piersi. Szczególnie istotna jest witamina B6, która odpowiada za proces powstawania nowych komórek potrzebnych podczas rośnięcia piersi oraz witamina C która odbudowuje bardzo potrzebny kobiecemu organizmowi kolagen.

Dodatkowo wspomagają nas witaminy takie jak: witamina A, która regeneruje komórki oraz przedłuża ich młodość zapobiegając starzeniu się i witamina E odpowiadająca za utrzymanie zdrowego poziomu cholesterolu, którego nadmiar doprowadza do nadmiernego odkładania się tłuszczu w naszym ciele.

Witaminy możemy znaleźć w produktach pochodzenia naturalnego oraz suplementach diety. Ta metoda wyróżnia się na tle innych metod przede wszystkim brakiem skutków ubocznych. Dbanie o to, aby dostarczać niezbędne witaminy dla organizmu na wiele pozytywnych aspektów dla organizmu i warto wypróbować, czy w naszym wypadku biust stanie się większy, pełniejszy i bardziej atrakcyjny.

Tabletki powiększające piersi

Na rynku dostępny jest szereg suplementów oraz tabletek, które oferują nam znaczne zwiększenie rozmiaru biustu w krótkim okresie czasu. Zanim jednak zdecydujemy się na tabletki warto przetestować naturalne, domowe metod, ponadto należy pamiętać, że niezmiernie jest kupowanie ze sprawdzonych źródeł oraz postępowanie zgodnie z instrukcją producenta.

Tabletki na powiększenie biustu zawierają substancje zwaną fitoestrogenami, czyli roślinnymi odpowiednikami kobiecych hormonów – estrogenów, o których pisaliśmy już wcześniej. Tabletki zawierają skondensowany ekstrakt z roślin bogatych w fitoestrogeny. Tabletki są łatwiejszym sposobem, dzięki któremu nie musimy zmieniać swojej codziennej diety aby pobudzić do pracy kobiecą gospodarkę hormonalną.

Naturalne powiększanie piersi

Aby jakiekolwiek naturalne sposoby były zauważalne należy stosować je konsekwentnie i regularnie przez dłuży okres czasu. Warto też połączyć kilka metod aby efekt był bardziej zauważalny, należy jednak pamiętać, że żadne tabletki ani zbilansowana dieta nie zapewnia efektu powiększenia piersi niczym z salonu chirurgii plastycznej, jednak będą to nasze naturalne piersi – a nie dzieło chirurga.

Przede wszystkim najważniejsze jest przezwyciężenie kompleksów i podobanie się samej sobie, dlatego jeśli całe życie marzyłaś o większym biuście –  warto wypróbować te metody, nie zapominajmy też o noszeniu odpowiedniego stanika, który odpowiednio je ułoży oraz stroju, który optycznie może je powiększyć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Więcej w Problemy, Seks
Likopen – działanie, zastosowanie, właściwości

Zamknij