Mezator M1, czyli biorezonansowy skaner diagnostyczny

Mezator M1, czyli biorezonansowy skaner diagnostyczny
3.5 (70%) 8 votes

Obecny rozwój medycyny odkrywa oraz wprowadza coraz to nowocześniejsze sposoby leczenia. Współcześnie do uzdrawiania chorych potrzebna jest wiedza lekarza, a także zastosowanie odpowiedniego sprzętu medycznego. Podczas hospitalizacji wykorzystuje się specjalistyczne leki oraz awangardowe urządzenia. Jednym z nowo odkrytych sprzętów diagnostycznych jest Mezator M1. Dzięki swojej rozbudowanej technologii pozwala na ekspresową i przenikliwą realizację badania.

Mezator M1 to nowoczesne i rewolucyjne urządzanie, które pojawiło się dość niedawno na rynku. Należy ono do urządzeń diagnostycznych i pozwala na bardzo dokładne wykonanie rezonansu. Przyrząd wykorzystuje technologie NLS i innowacyjne oprogramowanie, dzięki któremu testy przeprowadza się w sposób precyzyjny.

W co wyposażony jest Mezator M1?

Najnowocześniejsze oprogramowanie sprawia, że urządzenie może korzystać z innowacyjnych technologii. Narzędzie ładnie wygląda, nie zajmuje dużo miejsca i pozwala na podłączenie do komputera za pomocą kabla USB. Działa bez zarzutów i stabilnie przy podłączeniu w każdym z systemów ( Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 32/64, XP, Vista). Urządzenie może być włączane za pomocą czujnika wbudowanego w Bio-iduktor bądź czujnika umieszczonego w głównej jednostce. Wszystkie nowo pojawiające się aktualizacje są dostępne za darmo. Sprzęt jest certyfikowany i posiada deklarację WE. Wyposażony jest w dwunastordzeniowy procesor. Posiada trzy wersje językowe: polską, angielską, niemiecką. Mezator M1 tworzy obraz o wysokiej rozdzielczości i pozwala dużą kompatybilność urządzenia.

Do czego służy Mezator M1?

Mezator M1 jest urządzeniem pozwalającym na sporządzenie wnikliwej analizy stanu zdrowia. Testy wykonane Mezatorem M1 umożliwiają postawienie właściwej diagnozy i wskazanie prawidłowego sposobu leczenia pacjenta.

Jedną z zalet tego urządzenia jest możliwość realizacji testu w przeciągu 15-20 minut, dzięki dwunastordzeniowemu procesorowi. Inne sprzęty diagnostyczne przeprowadzają diagnostykę w znacznie dłuższym czasie, nawet do dwóch godzin. Szybszy czas testów pozwala uniknąć niepotrzebnych nerwów zwłaszcza przy młodych pacjentach. Po wejściu na rynek urządzenia Mezator M1 zwiększyła się szansa na wykrycie wielu chorób. Sprzęt pozwala wskazać ciężkie do zauważenia niedobory witamin i inne nieprawidłowości występujące w organizmie człowieka. Po przeprowadzaniu dokładnego i szybkiego testu wystarczy postawić właściwą diagnozę i rozpocząć odpowiednie leczenie.

Mezator M1 przeprowadza testy kontrolujące tkanki, struktury, komórki, organy, narządy oraz układy. Urządzenie dopuszcza zdiagnozowanie ponad 800 organów. Oprócz tego wskazują obecność hormonów, alergii, wirusów, pasożytów, bakterii, grzybów i infekcji w organizmie człowieka. Dokładnie lokalizują ich występowanie, precyzyjność w 95%. Urządzenie diagnozuje około 120000 dolegliwości. Mezator M1 zapisuje ogromne ilości jednostek chorobowych i posiada dużą bazę leków. Umożliwia wybór odpowiednich lekarstw, ziół i suplementów by efektywnie zwalczyć wykryte dolegliwości.

Mezator M1 pozwala wskazać około 700 jednostek chorobowych. Zawiera dane o ponad 900 suplementach diety oraz 1500 lekach. Wykrywa mniej więcej 900 pojawiających się w organizmie alergenów. Umożliwia wskazanie ponad 100 wirusów i patogenów. Przeprowadzenie całego testu zajmuje maksymalnie 20 minut, a skanowanie jednego z organów około 3 sekundy.

Urządzenie wyposażone jest w różnego rodzaju programy terapeutyczne ( terapię czarkami, litoterapię, autoterapię itp.). Pozwala wnikliwie zanalizować wpływ spożywanych pokarmów na organizm człowieka. Dzięki temu łatwo można wskazać powód pojawiania się alergii pokarmowych oraz odpowiednio przygotować dietę. Dodatkowym atutem urządzenia jest wykonanie oceny zaawansowania choroby pacjenta. Sprzęt dokładnie wskazuje od kiedy rozpoczęła się choroba i prognozuje jej postęp w przeciągu kolejnych lat, jeśli nie zastosuje środków zapobiegawczych i nie zmieni trybu życia. Reasumując Mezator M1 umożliwia na wykonanie precyzyjnych testów, wskazanie nieprawidłowości oraz zlokalizowanie miejsca infekcji w czasie jednej wizyty. Szybko zdiagnozowana choroba daje większe szanse na całkowite wyleczenie pacjenta.

Podsumowując Mezator M1, pozwala na:

 • wskazanie obecności bakterii, pasożytów, grzybów, infekcji, alergii, hormonów oraz ich dokładne zlokalizowanie,
 • zanalizowanie struktury, narządów, organów, tkanek i komórek,
 • zdiagnozowanie około 120000 dolegliwości występujących w organizmie człowieka,
 • przygotowanie odpowiedniej diety pokarmowej ( pomocne przy alergiach, wsypkach, problemach trawiennych),
 • obserwowanie sytuacji mających miejsce w czasie rzeczywistym za pomocą wizualizacji,
 • eliminację ognisk infekcji oraz zapobieganie rozprzestrzenieniu się chorób,
 • wdrożenie programu, który wspiera działanie przeciwbólowe,
 • dokładne wskazanie momentu rozpoczęcia choroby/dolegliwości i monitorowanie jej przebiegu, w przypadku nie wprowadzenia odpowiednich zmian,
 • dobór właściwych leków, preparatów, ziół, suplementów diety, terapii służących wyleczeniu przypadłości,
 • ocenę pozytywnych i negatywnych czynników chorobowych,
 • wskazuje różne zastępstwa leków, na naturalne nośniki: woda, glukoza, spirytus, parafina.

Kto powinien zakupić Mezator M1?

Mezator M1 to urządzenie diagnostyczne stosowane nie tylko w placówkach medycznych. Bogate możliwości sprzętu stają się atrakcyjnym rozwiązaniem dla różnych rodzajów biznesu. Najnowsza technologia zawiera bazę danych o lekach, suplementach i ziołach pozwala wskazać właściwą kurację pacjenta. Zatem branża kosmetyczna, edukacyjna i uzdrowiskowa także mogłaby uzupełnić swoją ofertę o Mezator M1. Sprzęt umożliwia szybszą obsługę klienta, dużą dokładność, większą elastyczność przeprowadzanych testów oraz dokonywanie precyzyjnych raportów. Dodatkowo przy zakupie Mezatora M1 otrzymywana jest trzyletnia gwarancja oraz możliwość aktualizacji oprogramowania. Bezpłatne szkolenie oferowane po zakupie urządzenia łatwo wdraża nową usługę i przyczynia się do uatrakcyjnia działalności. Mezator M1 pozwala każdej firmie na sprawniejszą pracę oraz zwiększa zadowolenie swoich pacjentów.

Mezator M1 odnalazł swoje zastosowanie w gabinetach lekarskich, klinikach i placówkach medycznych. Korzystają z niego także liczne uzdrowiska i sanatoria. Swoje miejsce znalazł w salonach Spa i gabinetach kosmetycznych oraz klinikach zajmujących się medycyną estetyczną. Dodatkowo stanowi ogromne źródło wiedzy w placówkach edukacyjnych i szkołach. Wykorzystywany jest przez osoby zajmujące się sprzedażą zdrowej żywności, instytucje sportowe oraz dietetyków. Zakup urządzenia zwiększa atrakcyjność oferty firmy, umożliwia uzyskanie szybszych efektów zabiegów, diety czy też ćwiczeń. Nie obciąża firmy finansowo, dzięki możliwości zapłaty ratalnie. Koszty poniesione na sprzęt szybko się zwracają i powoli zwiększają wyniki finansowe działalności.

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Więcej w Zdrowie
Poznaj naturalne antidotum na ból stawów!

Zamknij